Workshopy

Budou probíhat interaktivní formou, nudné vysedávání v lavicích u nás nezažijete. A na co konkrétně budou jednotlivé workshopy zaměřeny?

 

Jak funguje LTE
Láká vás vědět více o této nové technologii? Přijďte na workshop s ředitelem útvaru Strategy & Projects Management a zeptejte se na všechno, co vás k LTE zajímá. Dozvíte se více o rozvoji mobilních a fixních sítí, vzájemných vazbách mezi sítěmi 2G, 3G a LTE. Budete se moci zeptat na IP sítě a ostatní přenosové sítě, a také na technické či finanční aspekty rozvoje sítí. Využijte setkání s jedním z našich nejlepších odborníků na rozvoj sítí a dozvíte se vše, co se o LTE dá dozvědět.

 

NFC nejsou jen platby
Víte přesně, co je NFC? Chcete se dozvědět, jak se tato technologie dá používat? Protože NFC není jen technologie, která slouží k placení, ale dá se použít mnoha způsoby. Podívejte se na nové možnosti, které nám SIM karta nabízí. Zároveň se s našimi specialisty z oblasti Strategie zaměříte i na bezpečnost, která je pro NFC velmi důležitá.

 

Jak na televizní přenosy
Zajímá vás, jak fungují televizní přenosy? Chcete znát technické podrobnosti a vidět, jak vypadá přenosový vůz? Neváhejte a přihlaste se na následující workshop. Od našich odborníků se mimo jiné dozvíte, kdo a jak zajišťuje cestu televizního signálu z terénu do domovů. A součástí semináře je i unikátní prohlídka přenosového vozu naší společnosti.